مجتمع اقامتی چالدره تنکابن

مجتمع اقامتی چالدره تنکابن در سال 1385 به بهره‌برداری رسید. آخرین بازسازی این مجموعه در سال 1394 انجام شد. هتل چالدره تنکابن دارای 50 کلبه جنگلی است که با قرار گیری در جنگل‌های دو هزار، اقامتی رویایی را به همراه می‌آورد.

فاصله هتل چالدره تا شهر تنکابن حدود 18 کیلومتر می‌باشد. طراحی دلنشین داخل کلبه‌های مجتمع اقامتی چالدره و چشم‌انداز جنگل‌های مازندران، آرامشی وصف ناپذیر را به مهمانان هدیه می‌دهد.

رستوران و کافی شاپ‌ها

رستوران واقع در محوطه با ظرفیت 120 نفر (ساعت سرو صبحانه: 8:30 الی 10:00 ، ناهار: 13:30 الی 15:00 ، شام: 20:30 الی 22:00)
کافی شاپ واقع در محوطه با ظرفیت 60 نفر (ساعت کاری 24 ساعته)

رستوران و کافی شاپ

هتل چالدره تنکابن با داشتن یک رستوران با ظرفیت 120 نفر و کافی شاپ 24 ساعته برای پاسخگویی به تمامی سلایق در وعده های صبحانه، نهار وشام آماده است. رستوران و کافی شاپ این هتل دارای سرآشپزهای حرفه ای و بسیار عالی هستند که تمامی غذاها و دسرها را با عالی ترین کیفیت تهیه می کنند. کافی شاپ 24 ساعته هتل چالدره تنکابن با داشتن فضاى بسیار زیبا و ارائه منوی غذایی فوق العاده از انواع دسرها و نوشیدنی های سرد و گرم، اوقاتی بی نظیر را برای مهمانان فراهم می کند.

کلبه های ما

هتل جنگلی چالدره

هتل ما را کشف کنید

مردم، مکان ها و اتفاقات

غذای استثنایی

طعم های بی نظیری که در رستوران ما پیدا می کنید شما را یک قدم به احساس محلی بودن نزدیک تر می کند. می توانید یک کروسانت سریع بگیرید یا برای یک شام کامل استثنایی بنشینید.

کافی شاپ

ما با بارمن‌ها صحبت کردیم تا بفهمیم از نوشیدنی‌های محبوبی که از ساختن آنها بیشتر متنفرند. ببینید از کدام یک از آنها اجتناب کنید تا در الطاف خوب آنها بمانید. به این ترتیب می توانید یک دایکویری توت فرنگی تهیه شده با اسکاچ تهیه کنید.

اتاق های دنج

یک اتاق باید چیزی بیش از یک مجموعه مبلمان باشد. علاوه بر این، طراحی شده ترین فضاها می تواند طیف وسیعی از احساسات را در کسانی که آن را تجربه می کنند برانگیزد.

اتاق بازی

تمام خانواده از اتاق بازی هتل و سوئیت گاست لذت خواهند برد. با انواع جدیدترین بازی‌های ویدیویی و بازی‌های "دولتی قدیمی" قطعا چیزی برای همه پیدا خواهید کرد.

جنگل نوردی

هتل چالدره دارای یک فروشگاه اجاره اسکی و اسنوبرد با خدمات کامل است که در پایه پارک سیتی ریزورت کوهستانی قرار دارد. به تکنسین های ماهر ما اجازه دهید به شما کمک کنند تا تجهیزات اسکی یا اسنوبرد عالی را متناسب با سطح توانایی خود پیدا کنید.

ویو رودخانه

کلبه های جنگلی این هتل با معماری و طراحی زیبایی که دارند اقامتی پر از آرامش و رویایی را برای مسافران فراهم کرده اند. رودخانه ۲۰۰۰ از وسط محوطه این هتل زیبا می‌گذرد و صدای خوش آهنگ آن تمام فضای هتل را دربر گرفته است.

امکانات و پیشنهادات

تخفیف ها و پیشنهادی های ویژه

بیشتر بدانید

و آخرین پست های وبلاگ را بخوانید